Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Marta Biernacka

Marta Biernacka: Psychoterapia Łódź
Marta Biernacka
Psycholog, Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia)
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pomagam ludziom zmagającym się z zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i nastroju, problemami ze snem, zaburzeniami jedzenia oraz kiedy cierpienie wynika z braku satysfakcji z życia, niskiego poczucia własnej wartości lub trudności w relacjach interpersonalnych. Swoją pracę poddaję stałej superwizji. Doświadczenie zaczęłam zdobywać już podczas studiów w wielu miejscach świadczących pomoc ludziom, w tym: w szpitalu psychiatrycznym, ośrodku dla uzależnionych, ośrodku socjoterapeutycznym oraz za granicą w Polskim Stowarzyszeniu Psychologów w Londynie. Pracowałam także z ludźmi niepełnosprawnymi, starszymi oraz z młodzieżą i dziećmi z autyzmem. Obecnie pracuję również jako psycholog z rodzinami zastępczymi i uczę się psychoterapii psychodynamicznej skoncentrowanej na przeniesieniu. Moim zadaniem jest pomoc pacjentowi w zrozumieniu motywacji niechcianych zachowań, modyfikacja tych zachowań oraz doprowadzenie do stabilnego i bardziej realistycznego przeżywania relacji z innymi ludźmi.

✔ Polski ✔ English

Specialty Psycholog, Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia)
Work Days

 

Pani Marta świetna psychoterapeutka, bardzo miła i ciepła osoba z profesjonalnym podejściem do każdego pacjenta. łatwo nawiązuje kontakty. Od pierwszego spotkania wzbudza sympatię i zaufanie. Bardzo polecam Panią Martę.

Małgorzata D. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani psycholog Marta Biernacka od kilku miesięcy pracuje z moją wnuczką. Szybko nawiązała z nią kontakt i potrafi zmobilizować ją do pracy. Jest osobą cierpliwą, wnuczka bardzo ją polubiła. Uważam, że jest to osoba godna zaufania.

Iwona Z. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane