Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Marwa Alsoubie

Marwa Alsoubie: Psychoterapia Łódź
Marwa Alsoubie
Psycholożka
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Pracuję z osobami które doświadczają trudności w swoim życiu takimi jak problemy w nawiązywaniu relacji, brak satysfakcji z obecnego życia bądź sfery emocjonalnej, odczuwają deficyty w konstruktywnym radzeniu sobie z emocjami (min. rozpoznanie i nazywanie emocji). Jeśli zmagasz się z: obniżonym nastrojem, sytuacją kryzysową, bądź pogubiłeś się w swoich wartościach życiowych zapraszam do współpracy. Pomagam również osobom mającym trudności z substancjami psychoaktywnymi, alkoholem, a także DDA i DDD (Dorosłym Dzieciom Alkoholików, Dorosłym Dzieciom z Rodzin Dysfunkcyjnych). Świadczę również pomoc osobom współuzależnionym. Prowadzę spotkania indywidualne. Staram się sprawić, aby każdy poznał samego siebie i – dzięki temu – nauczył się konstruktywnie radzić sobie z trudnościami. Uważam że każdy ma w sobie zasoby pozwalające rozwiązywać problemy oraz osiągać cele w życiu, a ja chętnie pomogę je odnaleźć. W procesie terapeutycznym kieruję się wspólną pracą opartą na zaufaniu, potrzebach pacjenta, a przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego. Wspólnie z pacjentem i w zależności od jego gotowości do pracy nad danym obszarem nakreślamy problem oraz stawiamy cele nad którymi pracujemy. Jeśli jest Ci to bliskie serdecznie zapraszam do współpracy. Jestem magistrem psychologii, a przy tym specjalistą terapii uzależnień i współuzależnień (w procesie certyfikacji). Ukończyłam kurs pedagogiczny przygotowujący do pracy z dziećmi i młodzieżą. Będąc już psychologiem, współpracowałam ze Szpitalem Klinicznym im. Babińskiego w Łodzi (na oddziałach: detoksykacji, uzależnień, z podwójną diagnozą, dziecięcym i geriatrycznym). Ponadto, mam doświadczenie z poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz Ośrodka Leczenia Uzależnień MONAR.
Specialty Psycholożka
Work Days

 

Bardzo miła i empatyczna osoba zaangażowana w pracę z pacjentem. Chętnie dzieli się swoim pozytywnym nastawieniem do życia . Potrafi słuchać i wyciągać z rozmów trafne wnioski przy czym bardzo dobrze omawia problem i pokazuje sposoby radzenia sobie z nim . Bardzo swobodna i przyjemna atmosfera rozmów po której zawsze zostaje sporo przemyśleń . Polecam !

Damian Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Sesje z Marwą są bardzo profesjonalne, jest zaangażowana i zainteresowana moimi problemami. Potrafi doskonale doradzić i spojrzeć na problem obiektywie. Nie ocenia i nie staje po żadnej ze stron. Jest empatyczna i słucha z uwagą, daje otuchę, wsparcie i nastawia na przyszłość z optymizmem. Po rozmowach z Marwą czuję motywację. Bardzo polecam terapię z tym specjalistą.

Tomasz 37 lat Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Rozmowa z Marwą przypomina rozmowę z dobrą przyjaciółką mimo świadomości, że jest terapeutką. Nawet omawiając najbardziej wstydliwe kwestie, nigdy nie czułem się nieswojo. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie i zwróciła uwagę na rzeczy, których sam bym nie dostrzegł. Po każdej rozmowie czuję się zmotywowany do działania. Szczerze polecam każdemu, kto zmaga się z uzależnieniem. Maciej

Maciej Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Myślę że prawdziwa chęć pomocy i zaangażowanie odgrywa w jej pracy z pacjentem kluczową rolę, W moim przypadku pobiła na głowę terapeutów z wieloletnim doświadczeniem

Patryk S. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane