Psychoterapia, psychologia, seksuologia, dietetyka oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Newsletter

Image Alt

Marwa Alsoubie

Marwa Alsoubie
Psycholog
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Pomagam uzależnionym od substancji psychoaktywnych, alkoholu a także DDA i DDD (Dorosłym Dzieciom Alkoholików, Dorosłym Dzieciom z Rodzin Dysfunkcyjnych). Świadczę również pomoc osobom współuzależnionym. Jednocześnie, pracuję w obrębie deficytów spoza zakresu uzależnień, z osobami które doświadczają trudności w swoim życiu takie jak problemy w nawiązywaniu relacji, brak satysfakcji z obecnego życia bądź sfery emocjonalnej, odczuwają deficyty w konstruktywnym radzeniu sobie z emocjami (min. rozpoznanie i nazywanie emocji). Prowadzę spotkania indywidualne. Jestem magistrem psychologii, a przy tym specjalistą terapii uzależnień i współuzależnień (w procesie certyfikacji). Ukończyłam kurs pedagogiczny, przygotowujący do pracy z dziećmi i młodzieżą. Będąc już psychologiem, współpracowałam ze Szpitalem Klinicznym im. Babińskiego w Łodzi (na oddziałach: detoksykacji, uzależnień, z podwójną diagnozą, dziecięcym i geriatrycznym). Ponadto, mam doświadczenie z poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz Ośrodka Leczenia Uzależnień MONAR. Staram się sprawić, aby każdy poznał samego siebie i – dzięki temu – nauczył się konstruktywnie radzić sobie z trudnościami. Uważam że każdy ma w sobie zasoby pozwalające rozwiązywać problemy oraz osiągać cele w życiu, a ja chętnie pomogę je odnaleźć. W pracy terapeutycznej kieruję się wspólną pracą opartą na zaufaniu, potrzebach pacjenta, a przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego. Wspólnie z pacjentem i w zależności od jego gotowości do pracy nad danym obszarem nakreślamy problem oraz stawiamy cele nad, którymi pracujemy. Jeśli jest Ci to bliskie serdecznie zapraszam do współpracy.
Specialty Psycholog
Work Days

 

Bardzo miła i empatyczna osoba zaangażowana w pracę z pacjentem. Chętnie dzieli się swoim pozytywnym nastawieniem do życia . Potrafi słuchać i wyciągać z rozmów trafne wnioski przy czym bardzo dobrze omawia problem i pokazuje sposoby radzenia sobie z nim . Bardzo swobodna i przyjemna atmosfera rozmów po której zawsze zostaje sporo przemyśleń . Polecam !

Damian

Sesje z Marwą są bardzo profesjonalne, jest zaangażowana i zainteresowana moimi problemami. Potrafi doskonale doradzić i spojrzeć na problem obiektywie. Nie ocenia i nie staje po żadnej ze stron. Jest empatyczna i słucha z uwagą, daje otuchę, wsparcie i nastawia na przyszłość z optymizmem. Po rozmowach z Marwą czuję motywację. Bardzo polecam terapię z tym specjalistą.

Tomasz 37 lat

Rozmowa z Marwą przypomina rozmowę z dobrą przyjaciółką mimo świadomości, że jest terapeutką. Nawet omawiając najbardziej wstydliwe kwestie, nigdy nie czułem się nieswojo. Bardzo szybko zyskała moje zaufanie i zwróciła uwagę na rzeczy, których sam bym nie dostrzegł. Po każdej rozmowie czuję się zmotywowany do działania. Szczerze polecam każdemu, kto zmaga się z uzależnieniem. Maciej

Maciej

Myślę że prawdziwa chęć pomocy i zaangażowanie odgrywa w jej pracy z pacjentem kluczową rolę, W moim przypadku pobiła na głowę terapeutów z wieloletnim doświadczeniem

Patryk S.