Image Alt

Rekrutacja

Dołącz do naszego Zespołu!

Zapraszamy do współpracy psychologów, psychoterapeutów, oraz
profesjonalistów z dziedzin pokrewnych takich jak seksuolodzy lub terapeuci par i małżeństw.

Oferujemy dwie formy świadczenia usług: stacjonarną – w naszej placówce przy ulicy Piramowicza 7, w Łodzi oraz zdalną – poprzez naszą Platformę internetową, zapewniającą narzędzia do prowadzenia zdalnej pracy z Pacjentami. Wszelką infrastrukturę niezbędną do prowadzenia konsultacji w obydwu wymienionych formach zapewnia nasza Spółka. Są to, przede wszystkim:

  • promocja każdego z naszych Specjalistów, prowadzona w internecie oraz innymi kanałami, ustalonymi przez Spółkę;
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pracy z Pacjentem; prowadzenie rozliczeń pracy Specjalisty;
  • udostępnianie kalendarza wizyt i przeprowadzonych konsultacji za pośrednictwem naszej Platformy internetowej;
  • zapewnienie intrawizji i wsparcia klinicznego;
  • [w przypadku pracy stacjonarnej] udostępnianie wyposażonych gabinetów do pracy z Pacjentami w naszej Placówce w Łodzi, w siedzibie Spółki.

Oferujemy wynagrodzenie na zasadach rynkowych, w wysokości uzależnionej od ilości wykonanej przez Specjalistę pracy w danym okresie. Zapewniamy elastyczność w doborze tygodniowego czasu pracy, przy czym docelowo oczekujemy dyspozycyjności na poziomie minimum 10 godzin w tygodniu, bez względu na wybór formy pracy (stacjonarnej bądź zdalnej).
Zapraszamy do współpracy osoby spełniające łącznie dwa kryteria:

  1. ukończenie studiów wyższych (jednolitych magisterskich, dwustopniowych lub podyplomowych) na kierunku psychologia lub pokrewnym albo całościowego, czteroletniego kursu psychoterapii (branie pod uwagę osób w trakcie szkolenia);
  2. posiadanie praktyki w pracy z pacjentami, w kontakcie bezpośrednim, trwającej przynajmniej dwa lata, przy czym w ten okres mogą wliczać się staże oraz praktyki, a sposób pracy z pacjentami może być dowolny (terapia indywidualna bądź grupowa, kontakt fizyczny bądź zdalny itd.).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie życiorysu (CV) na adres e-mail:
[email protected]

Prosimy o zawarcie w treści życiorysu następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pracujesz, kiedy masz czas. Pomagasz innym.

Masz jakieś pytania? Napisz do Nas.

Zarówno Pacjentów, jak i Specjalistów traktujemy z uwagą i
zaangażowaniem. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy z nami.