Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

O nas

W czym możemy Ci pomóc?

Jesteśmy firmą świadczącą usługi konsultacji psychologicznych oraz psychoterapii. Współpracują z nami wykwalifikowani i doświadczeniu Specjaliści z różnych dziedzin. W naszej ofercie znajdą Państwo psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, seksuologów, dietetyków i wielu innych.

Oferujemy wizyty zarówno stacjonarne, w naszej Placówce przy ulicy Piramowicza 7 w Łodzi, jak i spotkania online, realizowane poprzez naszą Platformę, wyposażoną w komunikator internetowy, a także zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz treści prowadzonych rozmów.

W zakładce „Specjaliści” mają Państwo możliwość zapoznania się z informacjami na temat specjalności oraz doświadczenia psychologów i terapeutów, którzy z nami współpracują, a także umówienia wizyty poprzez interaktywny kalendarz, bezpośrednio do wybranego Specjalisty.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty w zakładce „Usługi” oraz do kontaktu, w przypadku pojawienia się pytań lub chęci umówienia wizyty drogą telefoniczną.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji
Ustalamy cel terapii.
Nowoczesność

Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb Klientów. Spełniamy oczekiwania, a nie stawiamy je.

Strefa Psychoterapia: spokój i bezpieczeństwo.
Potrzeby

Nasz liczny zespół Specjalistów daje możliwość dobrania lub psychologa do indywidualnych potrzeb.

Strefa Psychoterapia to dobry kontakt pomiędzy nami a Tobą.
Pomoc

Oferujemy nie produkty, ale czas i zaangażowanie. Potrzeby naszych Klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Pomagamy odnaleźć prawdę
na temat Siebie

Najważniejsze dla nas jest zbudowanie prawdziwej relacji, opartej na zaufaniu. Taką zasadą kierujemy się na każdym etapie współpracy.

Zobacz co mówią o nas nasi Klienci

Zapraszamy do zapoznania się z prawdziwymi opiniami na temat naszych usług.

Od pierwszej wizyty podchodzi bardzo poważnie do pacjenta. Wskazuje na rzeczy ważne, daje do myślenia nawet prostymi pytaniami, o których sam nigdy nie pomyślałem. Doradza w sposób ostrożny, nie wymusza określonego zachowania czy rozwiąznia, pozwala spojrzeć na problem z innej perspektywy.

pawel_k8 Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo fajne podejście do "pacjenta". Oaza spokoju, uważnie słucha wypowiedzi. To co się powie nie pozostaje bez echa. Pokój ascetyczny ale chyba właśnie taki powinien być. Mi się podobało.

Paweł Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Terapeuta z rzetelnym warsztatem, dużą empatią, profesjonalizmem oraz ludzką życzliwością. Spotkania odbywały się w przyjaznej atmosferze, pełnej poczuciu bezpieczeństwa, ale nie brakowało mocnych i precyzyjnych interwencji, które nadawały nową jakość mojemu rozumieniu siebie. Terapia znacząco poprawiła obszary mojego życia, nad którymi pracowaliśmy w gabinecie. Z pełną odpowiedzialnością gorąco polecam.

Piotrek Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Wnikliwy i zaangażowany terapeuta. Po kilku miesiącach dostrzegam poprawę swojej reakcji w sytuacjach które były problematyczne. Mam poczucie, że mocno przeanalizowałem swój system wartości i światopogląd. Serdecznie polecam kontakt

KP Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Owocna konsultacja. Interesujące pytania. Czuć było autentyczne zaangażowanie i ciekawość. Skłaniające do przemyśleń pytania o sens. Wartościowa rozmowa.

Jan Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

O skuteczności będę wiedział po terapii, ale od początku mam bardzo pozytywne zdanie odnośnie spotkań i samego terapeuty.

J Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Wizyty były przyjemne,niekrępujące. Przedstawione problemy zostały przeanalizowane i właściwie rozwiązane . Polecam bardzo

Agnieszka Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szybkie rozpoznanie problemu. Proponowane techniki są konkretne i rzeczowe. Po czwartej wizycie znaczna poprawa, złagodzenie stanow depresyjnych i co za tym idzie nastroju. Lekarz empatyczny, skuteczny i komunikatywny. Polecam z czystym sercem, biorac pod uwagę iż jest to mój któryś z kolei terapeuta.

Aneta M Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Konkretny, bardzo szczery. Nie podaje na tacy rozwiązań, uderza w sedno problemów, których nie widzimy lub których się boimy. Rozmową napędza do przemyślenia i działania w celu poprawy, by życie stało się takim, jakie oczekujemy. Godzina mija jak 5 minut. Terapia daje mi bardzo dużo. Chyba więcej dodawać nie trzeba.

M Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

This was my first visit and i found a good balance between listening and probing and allowing me to take my route to the destination. I look forward to future sessions

VA Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Rozległy wywiad, trafnie zadawane pytania, mądre podejście. Było to pierwsze spotkanie, więc dużo czasu zajął wywiad, niemniej Terapeuta wykazał się dużym zrozumieniem i wiedzą.

E Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Profesjonalne podejscie do sprawy. Jestem w pelni zadowolony .Napewni skorzystam z jeszcze jednego spotkania

Petter Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Indywidualne podejście do pacjenta, wieloaspektowe spojrzenie na problem, konkretne wskazówki. Polecam

Kamil Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Poznaj naszych Specjalistów

Współpracuje z nami wielu profesjonalistów z różnych dziedzin psychologii oraz pokrewnych nauk.
Zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz ich doświadczeniem.