Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Renata Karczmar

Renata Karczmar: Psychoterapia Łódź
Renata Karczmar
Psycholog, Terapeuta
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy terapeutycznej. Oferuję pomoc zarówno osobom dorosłym jak i młodzieży. Specjalizuję się w interwencji kryzysowej, poradnictwie psychologicznym, pracy terapeutycznej. W swojej pracy integruję podejście poznawczo-behawioralne, skoncentrowane na rozwiązaniu z elementami terapii Ericksonowskiej oraz dialogiem motywującym. Pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami nerwicowymi, depresyjnymi, zaburzeniami osobowości, chorującymi na schizofrenię, osobami w kryzysie, w żałobie, trudnościami komunikacyjnymi w rodzinie i związkach. Jestem absolwentką wielu szkoleń specjalistycznych w tym kursu terapii rodzinnej w Polskim Instytucie Ericksonowskim. Większość swojego zawodowego życia związana byłam z sektorem pomocowym świadcząc wsparcie rodzinom, młodzieży i dzieciom. Współpracuję również z organizacjami pozarządowymi oraz świetlicami socjoterapeutycznymi. Terapia wg mnie to oparte na bezpieczeństwie i zaufaniu spotkanie, które pomaga odkrywać nowe rozwiązania, zasoby i siły na drodze ku pożądanej przez klienta zmianie.
Specialty Psycholog, Terapeuta
Work Days

 

Chciałabym podzielić się moją opinią i moimi wrażeniami po spotkaniach z Panią psycholog Renatą Karczmar. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że mogę uczęszczać regularnie na spotkania z Panią psycholog, ponieważ czuję, że jest to osoba która mnie zrozumie. Ma w sobie dużo spokoju, łagodności i otwartości, które wzbudzają poczucie bezpieczeństwa. Pani psycholog jest bardzo uważna na to co mówię, zawsze pamięta o poprzednich wypowiedziach, potrafi dokonać trafnego podsumowania. Zadaje również dobre i ciekawe pytania a dzięki nim otwiera we mnie inne kierunki myślenia. Chciałabym w sobie jeszcze wiele zmienić a czuję, że właśnie dzięki Pani psycholog Renacie, jestem na dobrej drodze. Szczerze polecam.

Magda Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Przechodziłam najtrudniejszy okres w życiu, szukałam pomocy i zrozumienia tego co się ze mną dzieje u wielu specjalistów. Każdy na swój sposób pomagał mi przetrwać ten czas. Jednak dopiero na terapii u Pani Karczmar poczułam się zaopiekowana. To ona dała przestrzeń do wyrzucenia w siebie najtrudniejszych i najczarniejszych emocji. Czułam, że nie jestem przypadkową pacjentką, że słucha z zaangażowaniem, a wiele jej zdań było tak celnych, że wywracały mnie o 180 stopni. To przy niej miałam szczęście przejść tą ciężką drogę, jej profesjonalne podejście do klienta, poczucie, że nie ocenia, nie próbuje nic zrobić za mnie, nic narzucić, pomagała zrozumieć i pomóc wziąć odpowiedzialność za swoje życie, swoje emocje. To dzięki jej uważności, trosce i szacunku do mnie zrozumiałam, że nie można naprawić tak wiele obszarów w życiu w sesję czy kilka, że coś co psuło się latami, wymaga czasu, aby to naprawić. Cierpliwie uczyła podjąć skomplikowane, ale niezbędne decyzje. Wiele mądrych zdań Pani Psycholog pracuje we mnie do dziś. Polecam gorąco jeśli chcesz pracować na swoim rozwojem, uporać się z demonami przeszłości i umieć realnie spojrzeć na to przez co przechodzisz.

Agnieszka K. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane