Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Justyna Słodowa

Justyna Słodowa: Psychoterapia Łódź
Justyna Słodowa
Psychoterapeuta TSR (w trakcie szkolenia), Terapeuta Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Szukam rozwiązań w oparciu o zasoby klienta. Pracuję z młodzieżą i dorosłymi, zarówno w formie terapii indywidualnej jak i terapii par. Pomagam osobom z niską samooceną, z problemami wychowawczymi, w pokonywaniu stanów lękowych i depresyjnych. Pracuję z osobami będącymi w sytuacji kryzysowej, szukającymi motywacji do zmian i poprawy komfortu życia. Pracuję zgodnie z zasadami Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, nurcie terapeutycznym, który jest mi bardzo bliski. Zamiast zagłębiać się w problemy, szukam pozytywnych, najlepszych rozwiązań. Pracuję w oparciu o komfort i bezpieczeństwo w relacjach z klientem. Terapię opieram na zrozumieniu i zaangażowaniu w każdą potrzebującą wsparcia osobę i jej odrębną, niepowtarzalną sytuację. Posiadam uniwersyteckie wykształcenie w dziedzinie nauk społecznych. Ukończyłam trzy kierunki studiów podyplomowe z dziedziny nauk społeczno-psychologicznych, w tym neurologopedię. Odbyłam staże w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. N. Barlickiego, oraz w poradniach i ośrodkach integracyjnych. Ukończyłam kurs pierwszego i drugiego stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem uczestniczką 4-letniego Studium Profesjonalnej Psychoterapii. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Specialty Psychoterapeuta TSR (w trakcie szkolenia), Terapeuta Par
Work Days

 

Pani Justyna stwarza na każdej sesji bezpieczną przestrzeń do rozmowy. Za każdym razem słucha uważnie, dzięki temu czuję się rozumiana a nie oceniana, co z kolei napełnia mnie odwagą do otwartości. Zadaje bardzo trafne pytania, czasem zaskakujące, ale w ten sposób sama znajduję odpowiedzi a wydawało mi się to niemożliwe. Dzięki tym sesjom uwierzyłam w siebie, poprawiła się moja decyzyjność a w bliskich relacjach zniknęło napięcie. Nauczyłam się szukać rozwiązań i dostrzegać to, z czego sama mogę czerpać. Pani Justyna jest godna zaufania i bardzo zaangażowana na każdym spotkaniu. Jestem ogromnie wdzięczna za naszą dotychczasową pracę i będę dalej korzystać z kolejnych sesji.

Dorota N. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Justyna prowadzi terapię w oparciu o terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach. Stale doskonali swoje umiejętności na specjalistycznych szkoleniach. Pracuje w oparciu o najwyższe standardy etyczne, z szacunkiem i z dużym zaangażowaniem w sprawy klienta. Jej wiedza i umiejętności terapeutyczne sprawiają, że w trakcie spotkań jestem w stanie znajdować rozwiązania, które dotychczas przesłaniały mi zmartwienia i troski. Mogę stwierdzić, że rozmowom z panią Justyną byłam w stanie odzyskać poczucie wpływu na wiele spraw i satysfakcję z życia. Dodam, że pani Justyna Jest osobą wrażliwą, empatyczną, ale też konkretną i rzeczową.

Małgorzata Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Justyna jest wspierającą, słuchającą osobą, nastawioną na pomaganie. Czuję, że jest zaangażowana w trakcie naszych spotkań i zainteresowana sprawami, z którymi przychodzę. Spotkania z nią są dla mnie ważne. Wychodzę z nich z większą energią i chęcią do działania.

Marta Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Jesteśmy bardzo wdzięczni p. Justynie za ogrom pracy i serca, które ciągle wkłada w prowadzenie terapii. Ciągle znajduje nowe sposoby motywacji.

M.C. i R.C. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane