Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Andrzej Błaszczyk

Andrzej Błaszczyk: Psychoterapia Łódź
Andrzej Błaszczyk
Psycholog, Psychoterepeuta (w trakcie szkolenia)
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Specjalizuję się w pracy z osobami przeżywającymi kryzys życiowy, trudności w relacjach z innymi, zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami lękowymi oraz osobowości. Mam także doświadczenie w pracy z osobami starszymi z podejrzeniem choroby Alzheimera. Prowadzę konsultacje i terapie dla dorosłych i młodzieży. Jestem absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku psychologia oraz w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kursach i wykładach. W pracy psychologa najbardziej cenię sobie otwartą i szczerą relację z drugą osobą. Podczas spotkania dbam o to, by rozmowa przebiegała w atmosferze wzajemnego zaufania i zrozumienia. Pomagam dostrzec oraz rozpoznać własne potrzeby i emocje, a także wspieram w lepszym zrozumieniu siebie. Doświadczenie zdobywałem w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień MONAR w Łodzi, gdzie współprowadziłem grupę terapeutyczną i udzielałem konsultacji indywidualnych. Pracuję także jako wykładowca psychologii na Uczelni Nauk Społecznych.
Specialty Psycholog, Psychoterepeuta (w trakcie szkolenia)
Work Days

 

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony po wcześniejszych niezbyt udanych doświadczeniach z psychologami. Wizyta przebiegła w otwartej, ale jednocześnie profesjonalnej atmosferze, a Pan Andrzej oprócz wysłuchania pomógł też spojrzeć na mój problem z innej perspektywy tak, że samemu udało mi się dojść do jego rozwiązania

Mateusz Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Na wizycie czułam się bardzo dobrze, Pan Andrzej jest bardzo empatycznym, spokojnym i uważnie słuchającym człowiekiem. Pomimo wielkiego stresu, który towarzyszy mi przy takiego typu spotkaniach czułam się w gabinecie bardzo bezpiecznie i z profesjonalną opieką.

Emilia Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pan magister jest bardzo profesjonalny, cierpliwy i umie słuchać. Potrafi rzetelnie przeanalizować problem, z którym się do niego przychodzi. Bardzo polecam.

J.M Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pana Andrzeja, każda z nich jest dla mnie przełomowa i bardzo cieszę się, że na Pana trafiłam. Bardzo naturalne podejście do pacjenta i miła atmosfera

Paulina Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane