Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Zofia Warzyńska-Janowicz

Zofia Warzyńska-Janowicz: Psychoterapia Łódź
Zofia Warzyńska-Janowicz
Terapeuta
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem doktorem nauk medycznych w zakresie biologii medycznej – zdrowie publiczne; a także pedagogiem, teatrologiem i specjalistą profesjonalnej komunikacji. Obszarem moich szczególnych zainteresowań jest znaczenie relacji lekarz-pacjent dla przebiegu leczenia i rehabilitacji osób z zaburzeniami depresyjnymi oraz chorych na schizofrenię. Ukończyłam również szkolenie prowadzone przez Fundację Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis w Łodzi. Mam doświadczenie w prowadzeniu terapii z dorosłymi i młodzieżą szkodliwie używającymi substancji psychoaktywnych, w tym alkoholu, narkotyków, leków oraz korzystającymi nadmiarowo z Internetu, a także z DDA, dziećmi z rodzin dysfunkcyjnych oraz osobami w kryzysie. Pracuję w nurcie humanistycznym Carla Rogersa – terapii skoncentrowanej na Kliencie. Współpracuję z zawodowym teatrem integracyjnym Arka, we Wrocławiu, w którym zespół artystyczny stanowią aktorzy z różnego typu zaburzeniami psychicznymi. Jestem osobą pogodną, zawsze ciekawą człowieka, z którym rozmawiam, angażującą się w swoją pracę.
Specialty Terapeuta
Work Days

 

Miałam wiele podejść do terapii i ciężko było mi znaleźć terapeutę, z którym odnalazłabym wspólny język i poczuła, ze mogę porozmawiać z nim o wszystkim. Z Zośka od pierwszego spotkania poczułam się jak z najlepsza przyjaciółka. Dostałam od niej zawsze mnóstwo wsparcia i otuchy. Pomogła zrozumieć mi czym jest uzależnienie i jak wiele mogę stracić w przyszłości. Jest kobieta o ogromnym sercu. Gdy jej potrzebowałam w najtrudniejszej dla mnie chwili w życiu przyjechała bez zastanowienia. Zośka to naprawdę terapeutka z prawdziwym powołaniem i będę polecać ją każdemu kto walczy z uzależnieniem. Dzięki za wszystko!

Justyna, lat 29 Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane