Psychoterapia, psychologia, seksuologia, dietetyka oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Newsletter

Image Alt

Julia Figiel

Julia Figiel
Psychodietetyk
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Wspieram osoby (nie)jedzące pod wpływem stresu, odchudzające się, z nadwagą, otyłością, z objawami bulimii, zespołu kompulsywnego jedzenia oraz anoreksji. Współpracuję z dorosłymi i młodzieżą. Jako psycholog oraz dietetyk zapewniam kompleksowe wsparcie dla osób mających za sobą liczne diety redukcyjne, pragnących przerwać błędne koło odchudzania lub wypracować zdrowe nawyki żywieniowe. Zajmuję się także dietoterapią i układaniem indywidualnych planów żywieniowych między innymi w insulinooporności, cukrzycy, chorobach tarczycy oraz schorzeniach o podłożu zapalnym. W swojej pracy koncentruję się przede wszystkim na budowaniu pozytywnej relacji Klienta z jedzeniem wykorzystując podejście poznawczo-behawioralne z elementami terapii skoncentrowanej na Kliencie. Zamiast stosowania zakazów i nakazów daję swobodę wyboru, a także wydobywam i wzmacniam indywidualne zasoby, takie jak poczucie własnej skuteczności, motywacja wewnętrzna i adaptacyjne radzenie sobie ze stresem. Współpraca ze mną odbywa się w atmosferze życzliwości, zrozumienia i akceptacji.
Specialty Psychodietetyk
Work Days

 

Spotkania z Panią Julią przebiegały w miłej atmosferze. Pani Julia wykazała się dużym profesjonalizmem oraz dużą wiedzą nt. dietetyki jak również problemów żywieniowych. Potrafi wysłuchać pacjenta oraz jego problemów, podchodzi do tego na poważnie i stara się jak najbardziej profesjonalnie pomóc pacjentowi.

A.K.

Sesje z Panią Julią są bardzo profesjonalnie prowadzone. Od pierwszego spotkania pani Julia jest zainteresowana i zaangażowana w rozwiązywanie problemów i prowadzenie mojej terapii. Widać, że bardzo dużo wie i jest świetnie zorientowana w tematach dietetycznych i psychodietetycznych. Nie ocenia, rozumie i nakierowuje. Prowadzi dialog, niczego nie narzuca. W razie potrzeby dostarcza dodatkowe materiały, odpowie na każde pytanie. Jestem bardzo zadowolona i będę polecać dalej każdemu w potrzebie. Panią Julię wybrałam trochę przypadkowo, trafiając w dziesiątkę.

Paulina

Jest to moja pierwsza terapia w życiu i pierwsze spotkanie z terapeutą. Pani Julia Figiel od początku zadbała o miłą, przyjemną i relaksującą atmosferę i już od pierwszego spotkania wiedziałem, że mogę jej zaufać i się przed nią otworzyć. Jesteśmy już po kilku sesjach i każda przebiegła w podobny sposób, Pani Julia jest osobą szalenie profesjonalną, przy czym sprawia, że rozmowa z nią jest czystą przyjemnością. Po każdej sesji czuję się zrelaksowany, spokojny i aż żałuje, że sesja dobiegła końca. Czas podczas trwania sesji mija bardzo szybko co tylko potwierdza jak pozytywne jest te spotkanie. Za nami dopiero kilka sesji, ale już mam pewność, że chcę aby to Pani Julia się mną zajmowała i wierze, że z nią osiągnę zamierzony cel

M.P.

Z mojego doświadczenia współpracy z panią Julią mogę powiedzieć, że odbywa się w sposób uporządkowany, ale łagodny. Pomaga zrozumieć przyczyny powstania niezdrowych nawyków jak i z przyjemnością dostosować się do nowych nawyków. Pani Julia nie narzuca swoich rozwiązań, a raczej stara się wypracować wspólne zasady i umacniać się w postanowieniach. Polecam z czystym sumieniem jej usługi.

A.

Pani Julia, to młoda, pełna pasji, oddania i zaangażowania profesjonalistka. Bardzo szybko nawiązuje szczerą rozmowę, która tworzy doskonałą podstawę do pracy, otwarcia się pacjenta. Nie boi się wyzwań, jednocześnie potrafi ocenić sytuację i w razie potrzeby szukać wsparcia u innych specjalistów. Czujemy się traktowani podmiotowo i jesteśmy zadowoleni z takiego wsparcia jakie daje nam pani Julia. Szczerze polecamy TAKIEGO psychodietetyka.

Marzanna