Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Oskar Gieburowski

Oskar Gieburowski: Psychoterapia Online
Oskar Gieburowski
Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem klinicznym, który pomaga dorosłym w radzeniu sobie z lękiem, stresem, wypaleniem zawodowym, depresją, niską samooceną, samookaleczeniem, myślami samobójczymi, problemami seksualnymi, żalem lub stratą, trudnościami w związku, a także osobom LGBTQ.  Specjalizuję się w udzielaniu pełnych zrozumienia, autentycznych, nieoceniających porad psychoterapeutycznych w bezpiecznym środowisku, w którym moi klienci nie czują już, że muszą walczyć w samotności.  Staram się stworzyć autentyczną, przyjazną atmosferę, która sprzyja odkrywaniu swojego życia w nowy sposób. Kiedy się spotkamy, znajdziesz kogoś, kogo to obchodzi, kogoś, kto jest naprawdę zainteresowany pomaganiem Tobie w konfrontacji z problemami w twoim życiu, gdy idziesz w kierunku pozytywnych, trwałych zmian. Zachowam tą przestrzeń dla Ciebie. Jak wielu współczesnych terapeutów, stosuję kombinację podejść, aby dopasować się do osobistych i specyficznych potrzeb moich klientów. Jeśli więc czujesz, że utknąłeś, jesteś niespokojny, przygnębiony, samotny lub niezadowolony z życia lub swoich związków, jestem pewny, że mogę Tobie pomóc. Możliwe, że Twoje zmagania uniemożliwiają Tobie osiągnięcie szczęścia, spokoju i poczucia celu, ale uzdrowienie i rozwój są możliwe. Poszukiwanie porady i wsparcia może pomóc w rozpoczęciu wprowadzania zmian, o których zawsze marzyłeś. Razem postaramy się pomóc Tobie stać się najbardziej pełną i szczęśliwą wersją siebie.

✔ Polski ✔ English

Specialty Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta Par
Work Days

 

Jak najbardziej polecam! Profesjonalne podejście do pacjenta, pełne zaangażowanie i miła atmosfera. Pan Oskar wykazuje się znaczną cierpliwością i dużą wiedzą.

Nikola P Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Zdecydowanie polecam! Najważniejszym atutem w terapii prowadzonej przez Pana Oskara jest jego zaangażowanie. Skrupulatnie obserwuje i stawia trafne spostrzeżenia. Po kilku wizytach polecam każdej osobie, która szuka fachowej i konkretnej pomocy.

K.J. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo polecam Pana Oskara. Miła i zarazem profesjonalna pomoc psychologiczna od doświadczonego lekarza.

Marcin Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo przyjazna, ciepła i cierpliwa osoba. Byłam na pierwszej wizycie i nie mogę się doczekać następnych.

Maria.P. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Polecam z całego serca, od pierwszej wizyty poczułam, że mogę mu w pełni zaufać. Pan Oskar potrafi świetnie poprowadzić wizytę w komfortowej atmosferze. Dużo tłumaczy oraz wykazuje się ogromnym zrozumieniem. Czuję, że terapia przyniesie oczekiwane rezultaty, choć jestem dopiero na początku swojej drogi do bycia lepszym sobą ! 🙂

K.P. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane