Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Kamila Kozioł

Kamila Kozioł: Psychoterapia Online
Kamila Kozioł
Psycholog, Terapeuta TSR, Psychoedukatorka
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem doświadczonym psychologiem, terapeutą pracującą w nurcie poznawczo-behawioralnym i terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, autorką książek o tematyce psychologiczno-rozwojowej oraz certyfikowanym coachem (ACC ICF). Od 2012 roku prowadzę terapię indywidualną. Pomagam osobom zmagającym się z kryzysami życiowymi, zaburzeniami emocjonalnymi czy epizodami depresyjnymi, poczuciem braku sensu, stresem i przeciążeniem. Sposób pracy dobieram zawsze w oparciu o potrzeby Klienta. Napisałam trzy książki: „Pamiętnik Emocji – co uczucia chcą Ci powiedzieć”, „W poczuciu własnej wartości – zbuduj swoją wewnętrzną siłę” oraz „Dziennik coachingowy. 365 pytań od Twojego coacha”. Jako specjalistka, udzielałam wywiadów dla gazet, portalu „Onet Kobieta”, Programu Trzeciego Polskiego Radia a także byłam gościem stacji telewizyjnych TVN24 oraz TVP2. Moi Klienci nie są nazywani „pacjentami”, bo uważam, że każdy z nas ma zasoby, by sobie poradzić. Moi Klienci przychodzą PO MOC, dzięki czemu po spotkaniu ze mną, wychodzą pewni siebie, świadomi i z nadzieją na rozwiązanie swoich problemów. Swoje kompetencje poszerzam, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Specialty Psycholog, Terapeuta TSR, Psychoedukatorka
Work Days

 

Bardzo sympatyczna pani psycholog z dobrym podejściem do osób w każdym wieku. Zakupiłam spotkania z początkowa wątpliwością ale jestem bardzo zadowolona i nie mogę doczekać się na kolejnego spotkania. Serdecznie polecam

Małgorzata G.-K. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo się cieszę, że spotkałam panią Kamilę. Miałam dużo obaw przed spotkaniem, ale po 5 minutach rozmowy wszystkie minęły. Mogłam się w pełni otworzyć na sesji, bez skrępowania. Ze strony p. Kamili czuć bardzo duże zaangażowanie i chęć niesienia pomocy w bardzo nienachalny sposób.

Patrycja M. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Kamilo, bardzo dziękuję. Czuje po spotkaniu, że rozpoczynam nowa drogę swojego życia 🙂 dopiero początek, ale wiem, ze będzie!

Agnieszka Z. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane