Psychoterapia, psychologia, seksuologia, dietetyka oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Newsletter

Image Alt

Anna Kubińska

Anna Kubińska: Psychoterapia Online
Anna Kubińska
Seksuolog, Psycholog (w trakcie szkolenia)
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem seksuologiem, psychologiem w trakcie szkolenia, edukatorem seksualnym oraz doradcą rodzinnym. Pracuję również jako trener w szkołach rodzenia z parami. Prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne i seksuologiczne oraz konsultacje par. Pomagam osobom zmagającym się ze stresem, z depresją, a także mającym problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji. Wspieram klientów w sferze budowania dobrostanu seksualnego w okresie okołoporodowym. Pracuję w zakresie zdrowia seksualnego z parami w okresie andropauzalnym i menopauzalnym. Konsultację prowadzę w oparciu o zbudowanie więzi terapeutycznej z klientem. W bezpiecznych dla klienta warunkach, z poszanowaniem godności osoby zachęcam do dzielenia się swoimi myślami, doświadczeniami oraz fantazjami. Doświadczenie kliniczne z zakresu psychologii i seksuologii zdobywam w Polish Psychologists’ Association w Londynie.
Specialty Seksuolog, Psycholog (w trakcie szkolenia)
Work Days

 

Przełamać tabu... Jesteśmy małżeństwem z tzw. długim stażem. Nie będziemy się rozwodzić nad naszymi problemami związanymi ze sprawami łóżkowymi, musimy jednak przyznać, że było ich sporo. Sami wiecie, wkradła się nuda, rutyna itd. życie seksualne praktycznie przestało istnieć. Jednak postanowiliśmy zawalczyć o nasze małżeństwo. Po długich rozmowach postanowiliśmy udać się do specjalisty seksuologa. I tak trafiliśmy na Panią Annę - wspaniałą kompetentną specjalistkę od spraw związanych z "tabu".Krótko mówiąc to co udało się dzięki Pani Ani zmienić w naszym pożyciu trudno jest wyrazić w kilku słowach... Dziękujemy Pani Anno

Iza i Bogdan

Do Pani Ani trafiłem w kiepskim stanie. Moja samoocena była bardzo niska, a kontakty z kobietami mocno ograniczone. Z panią Anią spotkania przebiegały w ciepłej atmosferze, czułem się wysłuchany i zrozumiany pomimo dużego stresu, jaki odczuwałem. Uświadomiłem sobie, że wszystko zależy od mojego nastawienia. Teraz lepiej rozumiem i akceptuję siebie. Pani Ania jest świetnym specjalistą. Mogę polecić każdemu.

Tomasz

Polecam Panią Annę wszystkim, którzy jeszcze nie mieli odwagi zdecydować się na terapię. Pani Anna nie ocenia i można czuć się w jej towarzystwie swobodnie. Człowiek może się wreszcie otworzyć. Mój komfort życia po spotkaniach znacznie się poprawił, zaczęłam inaczej patrzeć na niektóre sprawy. Jest we mnie mniej wstydu i więcej woli życia. Poprawiły się też moje relacje z ludźmi.

K.S.

Razem z mężem postanowiliśmy skonsultować nasz problem z seksuologiem. Ktoś polecił nam właśnie Panią Annę. To był bardzo dobry wybór. Jeśli chodzi o sprawy intymne to nie było nam łatwo przyznać się do problemu, ale Pani Anna nam to ułatwiła. Wsparła nas w tak wspaniały sposób, że udało nam się znaleźć wspólnie rozwiązanie. Bardzo zauważalny był profesjonalizm Pani seksuolog, ale co najważniejsze w takiej sytuacji, jej podejście. Pani Anna wykazała się dużą empatią i umiejętnością wskazania konkretnych metod pomocy i rozwiązań. Polecamy z całego serca!

P.B. oraz E.B.

Jeśli potrzebujesz pomocy, nie wahaj się, skorzystaj z pomocy Pani Anny, bo naprawdę warto! Dziękuję Pani Anno za poświęcy mi czas i ogromną pomoc!

E.B.

Witam! Długo nie miałam śmiałości by zdecydować się na terapię, ale teraz wiem, że to było najlepsze rozwiązanie. Po spotkaniach z Panią Anną czuję, że w końcu jestem zaopiekowana i mam poczucie bezpieczeństwa. Nasze rozmowy przebiegały w bardzo miłej, ciepłej atmosferze więc mogłam zaufać i zwierzyć się z najskrytszych zmartwień. Dzięki naszym spotkaniom moje podejście do wielu spraw bardzo się zmieniło, co wpłynęło na jakość mojego życia. Pani Ania to profesjonalistka z ogromną wiedzą merytoryczną i wspaniałym podejściem do pacjenta.

Anonimowa

Dzień dobry. Przesyłam moją opinię. Pani Ania jest miłą, empatyczną osobą. Uważnie słucha, umiejętnie prowadzi rozmowę pozwalającą na stopniowe otwarcie się rozmówcy i ułatwiające wypowiedź. Czułam że rozmawiam z osobą, która rozumie o czym mówię i chce pomóc. Wzbudzą poczucie bezpieczeństwa poświęcając czas i okazując cierpliwość. Dziękuję za tę rozmowę i pomoc. Cieszę się na następny kontakt. Pozdrawiam.

J.S.

Pani Anna Kubińska wyróżnia się przede wszystkim dojrzałym i profesjonalnym podejściem do tematyki zdrowia psychoseksualnego. Umiejętnością nawiązywania kontaktu oraz wrażliwością na ludzkie potrzeby.

J.K.