Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Monika Trocha

Monika Trocha: Psychoterapia Online
Monika Trocha
Psycholog, Terapeuta Par, Terapeuta Rodzinny
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Wspieram osoby, które odczuwają trudności z komunikacją wewnątrz rodziny, doświadczają kłopotów w nawiązaniu relacji z dzieckiem lub z partnerem, na wszystkich etapach życia. Pomagam także rodzicom w kontekście różnic wychowawczych oraz z różnorodnymi trudnościami wychowawczymi i rozwojowymi u dzieci. Swoje doświadczenie rozwijałam poprzez prowadzenie Szkół dla Rodziców, współpracę z dziećmi i rodzicami podczas Treningów Umiejętności Społecznych, terapię indywidualną i rodzinną w Centrum Terapii Wyspa w Gdańsku, a także w gabinecie prywatnym. Współpracowałam z ośrodkiem pomocy społecznej, co pozwoliło mi na zdobycie doświadczenia z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie i udzielania pomocy w sytuacjach kryzysowych. W swojej pracy stosuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniu, dbam o to, by Klienci w najkrótszym możliwym czasie zaczynali czerpać radość z efektów naszej współpracy a w ich relacjach zagościł wzajemny szacunek i partnerstwo.
Specialty Psycholog, Terapeuta Par, Terapeuta Rodzinny
Work Days

 

Miałam przyjemność uczestniczyć w histerycznym wyzwaniu oraz dwóch konsultacjach on-line, moje wrażenia jaknajbardziej pozytywne, jeszcze nie raz skorzystam z usług Moniki 🙂 pozdrawiam

Kinga Aaha Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Monika bardzo Ci dziękuję za pomoc !!! Nie wiem jak opisać to jak bardzo mogłabyś mnie i mojej rodzinie !!! Ja wiem że to dopiero początek ale mam narzędzia do pracy i myślę że moja przyciąga z moimi emocjami i emocjami Henryka dopiero się zaczyna !!! Bardzo dziękuj za to co robisz !!!

K.S. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Monika jest niezwykle profesjonalną osobą. Miałam przyjemność spotkać sie z nią na prywatnej konsultacji. Monika bardzo uważnie słuchała i wyłapywała malutkie niuanse, które niewątpliwie moga wpływać na zachowanie moich maluchów. Używała porównań, które świetnie obrazują działanie mózgu dziecka. Wypowiadała sie rzeczowo, nieskomplikowanie, ale nietrudno było zauważyć i wyczuć jej ogromną wiedzę.

G.C. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane