Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Katarzyna Tomczuk

Katarzyna Tomczuk: Psychoterapia Online
Katarzyna Tomczuk
Psycholog, Psycholog Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Specjalizuję się w udzielaniu pomocy psychologicznej w obszarach: napięcia emocjonalnego, trudności w relacjach międzyludzkich i komunikacji, niezadowolenia ze swojego życia, nieradzenia sobie ze stresem, samotności, niskiego poczucia własnej wartości, samookaleczania czy chęci bądź potrzeby zmian w dotychczasowym życiu. Udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym, młodzieży od 16. rż. oraz parom. Dbam o atmosferę pełną szacunku i akceptacji. Podchodzę indywidualnie do potrzeb każdej ze zgłaszających się osób a następnie dobieram odpowiednie, skuteczne metody współpracy. Doświadczenie zdobywałam miedzy innymi w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym im. Tadeusza Bilikiewicza w Gdańsku oraz w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego w Warszawie, a także w prywatnym gabinecie psychologicznym i Placówce Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży. Moją misją jest pomoc drugiemu człowiekowi. Zapewniam bezpieczną przestrzeń do bycia sobą, bez oceniania. Wiem, że wspólnie możemy dokonać realnych zmian, poprawiając jakość Twojego życia i funkcjonowania. Masz pytania? Jestem tutaj, aby Ci pomóc.
Specialty Psycholog, Psycholog Par
Work Days

 

Pani Kasiu dziękuje za wszystko! Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego, empatycznego terapeuty. Pani Kasia to bardzo miła i ciepła osoba. Podczas terapii czułam się bezpiecznie, co zdecydowanie sprzyjało szybszemu otwarciu się i zaufaniu. Nie jest to moja pierwsza styczność z psychologiem ale dzięki temu ze trafiłam na Panią Kasię już nie muszę szukać dalej.

Zofia Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Kasia jest bardzo miła i elokwentna. Miałam pewne obawy co do spotkania przez internet, ale okazało się że jest to strzał w dziesiątkę .Polecam !

M.K Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Katarzyna ma świetne podejście do pacjenta, czułam się wysłuchana i zrozumiana. Duzo lepiej rozumiem siebie i swoje zachowania, bardzo polecam.

P.L. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane