Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Ryszard Spychalski

Ryszard Spychalski: Psychoterapia Online
Ryszard Spychalski
Terapeuta, Terapeuta Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Pracuję z osobami doświadczającymi trudności w życiu codziennym, rodzinnym, zawodowym oraz klientami zmagającymi się z kryzysem psychicznym. Za kluczowe uważam zrozumienie, które buduje się poprzez dialog, przestrzeń, chęć poznania. Jestem praktykiem i trenerem metody otwartego dialogu w kraju i za granicą. Twórcą pierwszego polskiego zespołu interwencji w podejściu dialogicznym oraz systemu wsparcia dla osób starszych i wykazujących zaburzenia psychiczne w tej metodzie. Na szeroką skalę wprowadziłem do ośrodków wsparcia metodę redukcji negatywnych skutków postrzegania rzeczywistości w depresji, schizofrenii i chorobie dwubiegunowej afektywnej. Pracuję z indywidualnymi klientami oraz z parami, rodzinami. Głównymi obszarami moich działań są poczucie utraty sensu, wypalenie zawodowe, odczucie stresu, spadek własnej wartości oraz kryzys psychiczny.

✔ Polski ✔ Español ✔ Český

Specialty Terapeuta, Terapeuta Par
Work Days

 

Bardzo się cieszę, że spotkałam Ryszarda Spychalskiego na swojej drodze zawodowej.  Nauczył mnie dialogu, który staram się stosować w każdej sferze życiowej.  Wierzcie mi, to działa!!!  Jest cierpliwym, bardzo inteligentnym, ale i skromnym człowiekiem. Jako terapeuta nauczył mnie inaczej nazywać rzeczywistość.  Czuję się po prostu wolna. Dziękuję 🙂

Mirka Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Empatyczny, tolerancyjny, wnikliwy, konkretny, taktowny, bez trudu wywołuje refleksje, skuteczny - polecam gorąco!

Dorota Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Jeśli oczekuje się, że psychoterapeuta powinien jakiś być, to ten psychoterapeuta taki właśnie jest. Wykształcony, certyfikowany, doświadczony, dyskretny, delikatny, oczytany, wrażliwy na piękno i sam piękny tym pięknem. Jest jak spotkane w trakcie naszej drogi, źródło, przy którym można i zaczerpnąć i odpocząć przed kolejnym jej etapem.

Małgorzata Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Moj największy dar, który wyniosłam z terapii u pana Ryszarda to słowami Budki Suflera po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój. Polecam całym sercem!

Anna Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Człowiek, z którym można porozmawiać na każdy temat. Niezwykle oddany drugiej osobie. Bardzo mi pomógł

Patrycja Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Terapia w mojej opinii niesamowita. Wspaniały człowiek polecam

Sonia.S Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pan Ryszard jest bardzo sympatyczną osobą. Ma profesjonalne podejście. Na spotkaniach czuje się, że nie tylko słyszy, ale wsłuchuje się w drugiego człowieka i rozmawia z nim.

Maciej Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Wspaniały człowiek z otwartym umysłem i sercem, godny zaufania.

Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Najlepszy! Po każdej rozmowie od razu można się lepiej poczuć!

LK Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo polecam. Madry, sluchajacy terapeuta, ktoremu naprawde zalezy na udzieleniu pomocy pacjentowi. Czlowiek czlowiekowi wsp

GR Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane