Psychoterapia, psychologia, seksuologia, dietetyka oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Newsletter

Image Alt

Paulina Banaś

Paulina Banaś
Psycholog, Trener
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem i trenerem umiejętności społecznych. Rozpoczęłam 4 letni kurs psychoterapii w nurcie poznawczo behawioralnym. Udzielam pomocy psychologicznej dla osób dorosłych oraz prowadzę terapię dzieci i młodzieży. Doświadczenie zdobyłam pracując jako psycholog w ośrodku dla osób z chorobami psychicznymi oraz po kryzysach, a także prowadząc proces diagnozy i poradnictwo w ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo zajmowałam się treningami umiejętności społecznych, warsztatami rozwoju osobistego oraz pomaganiem uczniom jako psycholog szkolny. Zapraszam osoby zmagające się z lękiem, stresem, zaburzeniami nastroju, niską samooceną i trudnościami w relacjach. W swoje pracy wykorzystuję podejście skoncentrowane na rozwiązaniach oraz techniki poznawczo behawioralnych.
Specialty Psycholog, Trener
Work Days

 

Pani Paulino, dziekuję za dotychczasową pomoc i danie mi wsparcia w tym trudnym czasie. Doszło do mnie, że proszenie o pomoc to nie oznaka słabości, a raczej walki o siebie i swoją przyszłość. Jest mi dużo łatwiej. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

A.

Dzień dobry, Dziękuję za materiały. Chciałam Pani bardzo podziękować za spotkanie z Kają. Od razu po wyjściu widać było, że już mniej się boi tego nieszczęsnego koronavirusa. Nawet od razu w aucie nie chciała, żebym wyłączyła fakty. W domu pokazała mi i mężowi obrazek, wszystko wyjaśniła. Także idealnie jej to Pani wytłumaczyła. Mimo obecnej sytuacji, ostatnie kilka dni jest o wiele spokojniejsza, pogodna, dużo się śmieje. Także jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry, jestem mamą Karolinki. Nie miałyśmy okazji poznać się ale słyszałam o Pani wiele dobrego z ust córki i pozostałych rodziców. Chciałam Pani serdecznie podziękować. Karola przyjechała a raczej przyfrunęła z obozu jak nowo narodzona. Ciągle opowiadała o Pani, o zajęciach grupie zadaniach, robi nam ćwiczenia i jest taka podbudowana, radosna... Chciała bym żeby to trwało jak najdłużej. Na ręce Pani Iwonki złożyłam już podziękowania za całą organizację wyjazdu i że zapewniła też naszym dzieciom wsparcie psychologa. Cieszę się, że to byłą właśnie Pani i że tchnęliście życie w Karolinkę. Pracuje w ŚDS, gdyby zechciała Pani prowadzić u nas zajęcia było by nam bardzo miło. Prosze śmiało pisać to umówimy się na spotkanie. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.