Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Marta Kardas

Marta Kardas: Psychoterapia Łódź
Marta Kardas
Psycholożka, Terapeutka, Terapeutka Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Na co dzień współpracuję z osobami, które czują obawę i strach przed wprowadzeniem zmian w swoim życiu, próbują realizować oczekiwania innych oraz odnaleźć się w trudnych dla siebie sytuacjach. Pomagam w lepszym poznaniu siebie. Wspieram w rozwoju w najbardziej użytecznym dla klienta kierunku. Uczę stawiania granic w różnych sferach życia tj, praca, rodzina, znajomi. Pracuję z osobami odczuwającymi wypalenie. Wspieram proces kształtowania ścieżki zawodowej; pomagam odkryć swoje zasoby i potrzeby. Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Łódzkim i pracuję jako terapeutka w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Mam wieloletnie doświadczenie w różnych obszarach pracy z ludźmi, między innymi, we wspieraniu osób stojących przed wyzwaniami w życiu zawodowym. Zapraszam do współpracy osoby indywidualne oraz pary każdej orientacji seksualnej. Za kluczowe w terapii uznaję poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, szacunek, wsparcie i zrozumienie.
Specialty Psycholożka, Terapeutka, Terapeutka Par
Work Days

 

Marta to w pełni zaangażowany specjalista. Osoba która aktywnie słucha ale jednocześnie kwestionuje i zadaję odpowiednie pytania które krok po kroku w trakcie trwania terapii naprowadzają na rozwiązanie problemów. Swoim doświadczeniem i wiedzą wspiera na każdym kroku. Oprócz tego jest fantastyczna, ciepła i cierpliwa osoba której można się wygadać ze wszystkich problemów. Terapia często kojarzy się negatywnie, z napiętnowaniem społecznym lub choroba psychiczną, ale tak naprawdę jeśli dbamy o swoje cialo(ćwiczenia i dieta) to jednocześnie powinniśmy zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie mentalne. Marta pomogła mi znaleźć odpowiednia drogę i wybrać odpowiednie i wdrożyć rozwiazania które pomogły mi w codziennym i zawodowym życiu. Gorąco polecam.

KS Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Marta jest niezwykle utalentowanym obserwatorem o pozytywnym nastawieniu. Spotkania prowadzi z dużym spokojem i konstruktywną energią. Pomaga stanąć obok problemu i otworzyć w sobie zupełnie inne patrzenie i zrozumienie spraw, które kotłują się w człowieku. Nie sypie rozwiązaniami tak po prostu z rękawa bo to nierealne... Pani Marta prowadzi, towarzyszy w procesie zmian i rozwoju. Bardzo cenię sobie jej postawę i fachowość. Korzystam ze spotkań z panią Martą w zakresie zmniejszenia wiecznego poczucia winy, kierunku zdefiniowania satysfakcji z pracy zawodowej i równowagi dom-praca.

Kamila Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Marta, to znakomity terapeuta. Ma bardzo nowatorskie podejście. Rozmowa nie koncentrowała się na problemach, z którymi przyszłam, tylko na szukaniu rozwiązań w oparciu o moje możliwości i potrzeby. Od samego początku czułam, że rozmawiam z doświadczonym terapeutą, który chce i potrafi mi pomóc. Pani Marta wnikliwie słucha, nie ocenia. Daje czas na wypowiedzenie swoich myśli. Konkretnie i rzeczowo, ale z dużą dawką empatii. Polecam z pełnym przekonaniem!! Cenne, mądre spotkania.

Ewa Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Marta to chodząca definicja profesjonalizmu. Przy każdym spotkaniu, czy to na żywo, czy przez internet jest w pełni skupiona na realizacji zadania. Co nie przeszkadza tworzyć przez Martę przyjaznej atmosfery. Potrafi dać dużo przestrzeni rozmówcy. Cierpliwie wysłucha wszystkich pytań i udzieli kompetentych odpowiedzi. Bardzo cenię sobie jej rady.

Łukasz Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane