Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Katarzyna Kata

Katarzyna Kata: Psychoterapia Online
Katarzyna Kata
Psycholog, Nauczyciel Jogi i Medytacji
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psycholożką zdrowia, nauczycielką jogi, relaksacji i medytacji oraz konsultantką psychoterapii pozytywnej transkulturowej z międzynarodowymi uprawnieniami, jak również trenerką umiejętności miękkich i ekspertką wellbeing w firmach. Pracuję holistycznie z umysłem i ciałem, obok terapeutycznej rozmowy wyposażając moich klientów i pacjentów w praktyczne sposoby na okiełznanie rozbieganego umysłu, odpuszczanie napięć mięśniowych i emocjonalnych z ciała, relaksację przed snem oraz zachowanie wewnętrznego spokoju w obliczu wyzwań. Od 8 lat pracuję z ludźmi na macie i poza nią, indywidualnie i grupowo, mając za sobą ponad 8 000 godzin przeprowadzonych spotkań psychologicznych, jogowych oraz szkoleniowych, doświadczenie zdobywając jako korporacyjna psycholożka i trenerka, jak również rozwijając własną działalność jogowo-psychologiczną. Każdy człowiek to dla mnie inna i niepowtarzalna opowieść, której interpretacja jest widoczna w ciele, wypowiadanych słowach i między wierszami, a treści z którymi najczęściej pracuję z osobami dorosłymi, to: brak pewności siebie, niskie poczucie własnej wartości, zagubienie w obliczu nowych życiowych wyzwań i kryzysów, wypalenie zawodowe, poczucie życiowej pustki i przeciążenia, chęć lepszego poznania siebie, swoich możliwości i obszarów do pracy, chęć polepszenia relacji ze sobą i bliskimi, problem z wystąpieniami publicznymi oraz generalnym radzeniem sobie z odczuwanym stresem. Metodę mojej pracy opieram o integratywne podejście psychoterapii pozytywnej transkulturowej, traktujące człowieka jako zdolnego do miłości i do poznawania świata, posiadającego swoje “Positum” - ograniczenia i zasoby dzięki którym może sobie z nimi poradzić, jak również wyposażonego w mechanizmy samouzdrawiania, które w odpowiednim momencie powodują niekomfortowe objawy, motywujące do sięgnięcia po pomoc specjalisty. Kryzys przekuwamy w pełen lekcji przystanek na linii życia i rozwoju, umożliwiający transformację niewspierających przekonań, schematów zachowań i stylu życia, tak aby polepszyć jakość funkcjonowania i żyć w pełni rozkwitu swoich możliwości. Filozofia mojej współpracy z klientami i pacjentami opiera się o 3 x Z, czyli: Zaufanie, Zrozumienie i Zaangażowanie, które dajemy i otrzymujemy w naszej relacji. Jestem cierpliwą słuchaczką, ciekawą życiowych opowieści i tego, co i jak można zapisać na tych jeszcze pustych kartkach. Aby usprawnić ten proces, zadaję rozwojowe zadania domowe, a dla chętnych dzielę się nagraniami autorskich opowieści terapeutycznych z muzyką, które zabierają w autorefleksyjne podróże w głąb siebie.

✔ Polski ✔ English

Specialty Psycholog, Nauczyciel Jogi i Medytacji
Work Days

 

Do Kasi uczęszczałam na sesje psychologiczne -wsparcie w kryzysie. Dzieki swojemu profesjonalizmowi i wrazliwosci doskonale przeprowadziła mnie przez proces akceptacji zmieniajacego sie stanu zdrowia i wygladu, ale tez szerzej -calkowitej zmiany punktu widzenia nt. choroby na ktora cierpie 20lat. Mimo mojej ciezkiej pracy czasem pojawialy sie chwile zwatpienia, lecz sesje z Kasia zawsze pomagaly mi wrocic na dobry tor i dzialac dalej w drodze do celu. Po kilku miesiacach spotkan, gdy przepracowane tematy ugruntowaly sie we mnie zyskalam nowy komfort zycia (samej ze soba), zmiana ta zauwazalna jest rowniez przez otoczenie, a moja historia- z ogromnym wkladem, jakim bylo wsparcie Kasi w tym procesie- inspiracja dla osob, ktorym ją opowiadam. Praca na sesjach z Kasia otworzyla mi oczy na wiele tematow, pomogla lepiej poznac i pokochac siebie, wskazac zyciowe priorytety, dodala takze odwagi do dalszego glebokiego rozwoju osobistego i podjecia nowych wyzwan, przed ktorymi cos mnie blokowalo. Polecam sesje z Kasia z calego serca i jestem pelna wdziecznosci, ze wlasnie do niej trafilam w trudnym momencie mojego zycia!:)

J.L. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Nie-zwykłe konsultacje psychologiczne połączone z jogą, to jest naprawdę coś na miarę bieganiny dzisiejszych czasów. Ćwiczenia na macie zamiast kozetki, uwolnienie emocji z ciała i umysłu czy chcesz tego czy nie, pozbycie się napieć i tych wszystkich przytłaczaczy - Kasia jest świetną instruktorką jogi (uważną, poprawiającą, kreatywną, z charyzmą) ale chyba jeszcze lepszym psychologiem. Ciepło prowadzi swoim głosem wgłąb siebie Polecam znaleźć ten czas dla siebie

Magdalena N. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

'Psycholożka na macie' to doskonałe określenie Kasi Katy i chyba nie znalazlabym lepszego. Zawsze wyczekuje spotkania na macie z Kasią. Po nim czuję się jak po wyjściu do lasu, nagle wszystko jest na miejscu. Kasia jest wnikliwa i cierpliwa, otwarta i radosna! Spotkajcie Kasię + jedyny w swoim rodzaju projekt MuscoYoga

Małgorzata Sz. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Posiadając setki pracowników rozsianych w różnych miastach, z których każdy ma napięty grafik, a oprócz tego własne życie poza pracą, potrzebowaliśmy programu, który z jednej strony pokaże, że naprawdę zależy nam na ich zdrowiu i dobrym samopoczuciu, a z drugiej, że przełoży się na wzrost ich świadomości w dbaniu o siebie, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. Istotne było dla nas poszerzenie wiedzy, jak zarządzać swoją energią, emocjami i myślami w codziennym wykonywaniu obowiązków, co prowadzi do większego zaangażowania zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Zależało nam na programie, który faktycznie wyposaży naszych pracowników w umiejętności lepszego radzenia sobie ze stresem i sprawniejszej komunikacji ze sobą, a co za tym idzie – z innymi. Kluczowym elementem była dla nas również profilaktyka zdrowotna i zestawy ćwiczeń fizycznych, które na co dzień ratują zgarbione plecy i ramiona, bóle spowodowane wielogodzinną pozycją siedzącą czy stresem psychicznym zastałym w spiętych mięśniach czy ściśniętym żołądku. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pozwalają odpuścić napięcia, a w codzienności zawodowej odejść na chwilę od biurka, złapać oddech i wrócić z pełnią energii do zadań. Ułożony dla nas cykl warsztatów “Kod źródłowy Twojego zdrowia - sięgając do potrzeb ciała i umysłu” był świetnym wstępem do promowania zdrowia psychicznego i fizycznego naszych pracowników. Po przeprowadzonych warsztatach i zajęciach jogi, wielu z nich deklarowało chęć kontynuacji tego rodzaju aktywności fizycznej. Niektórzy też zachęcali Kasię, by przeprowadziła się do ich miasta na stałe.

Dorota Piotrowska, Head of People, Netguru Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane