Psychoterapia, psychologia, seksuologia, dietetyka oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Newsletter

Image Alt

Joanna Kałużyńska

Joanna Kałużyńska
Dietetyk Kliniczny
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Wiem, zmiany nie są łatwe. Jeśli jednak poczułaś/poczułeś impuls, by odwiedzić naszą Platformę, pozwól, że Ci pomogę. Jestem dietetykiem klinicznym, specjalizującym się w dietoterapii zaburzeń żołądkowo-jelitowych. Zajmuję się leczeniem żywieniowym osób zmagających się z chorobami tarczycy, otyłością oraz nadwagą. Mocno wierzę w potencjał każdego człowieka do prowadzenia szczęśliwego, satysfakcjonującego życia. Uważam, że ciało i umysł są nierozłącznymi elementami, a chcąc uleczyć jedno z nich, musimy zadbać również o drugie. W swojej pracy wyróżniam się holistycznym spojrzeniem na Pacjenta. Zwracam uwagę na elementy niezbędne do osiągnięcia dobrostanu psychiczno-fizycznego, jakimi są, m.in.: umiejętność regeneracji, rytm okołodobowy, ilość i jakość snu czy umiejętność radzenia sobie ze stresem. Jeśli czujesz, że któryś z tych aspektów wymaga u Ciebie poprawy, zapraszam do współpracy. Zapewniam, że Twoja wizyta będzie przeprowadzona z zaangażowaniem, w atmosferze akceptacji i zrozumienia. W trakcie spotkań dążę do stworzenia bezpiecznego otoczenia, które umożliwi przyjrzenie się swoim myślom, trudnościom i emocjom. Pomagam w odkrywaniu własnych zasobów i budowaniu pełniejszego życia.

✔ Polski ✔ English

Specialty Dietetyk Kliniczny
Work Days

 

Pani Asia miała do mnie niezwykle życzliwe i empatyczne podejście. Nie spodziewałabym się, że moje wieczne zmęczenie i zły nastrój mogą wynikać z zaburzeń hormonalnych. Pani Asia zasugerowała badania pod kątem Hashimoto i SIBO. Oba przypuszczenia okazały się trafne. Jestem bardzo wdzięczna za trafną diagnozę. Do tej pory żaden specjalista nie połączył ze sobą tych dolegliwości.

Edyta

Miałam przyjemność uczestniczenia na pierwszej wizycie konsultacyjnej u Pani Joanny Kałużyńskiej. Jest ona bardzo charyzmatyczną osobą. Od samego wejścia do gabinetu czułam się bardzo komfortowo. Po pomiarze składu ciała, Pani Joanna dała mi bardzo szczegółowe wskazówki w związku z badaniami oraz dalszymi krokami jakie powinnam wykonać w kierunku zmiany moich nawyków żywieniowych. Chciałabym również dodać, że Pani Joanna jest niezwykle rzetelną osobą, do której wrócę z przyjemnością, aby rozpocząć dietę pod jej entuzjastycznym okiem. Serdecznie polecam tą Panią dietetyk.

Anna M

Pani Joanna jest niezwykle empatyczną osobą o dużej wiedzy praktycznej na temat zdrowia. Polecam diety od Pani Joanny

Jolanta Tomaszewska

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Joanny. Na początku trochę obawiałem się, ze mogę sobie nie poradzić z restrykcyjna dieta, dużymi ograniczeniami w rodzaju jedzenia i dziennymi kaloriami, ale Pani Joanna dopasowała dietę do moich preferencji- szczegółowo wyjaśniła czego unikać i dlaczego pewne ograniczenia będą dla mnie zbawienne. Rezultaty zacząłem zauważać już po tygodniu- miałem więcej energii, czułem się znacznie lepiej, poprawiła się jakość snu. Niedługo po tym zobaczyłem tez zmiany wizualne. Jestem Pani bardzo wdzięczny! Każdej osobie która ma pewne obawy przed zaczęciem zmian dietetycznych w swoim życiu gorąco polecam Panią Asie, to bardzo profesjonalna i empatyczna osoba- słuchająca pacjenta i starająca się dopasować dietę do jego preferencji (w takim stopniu jak tylko to możliwe).

Piotr S

Wizyta pomogła zrozumieć jak ważne jest by kontrolować to co jemy i jak to wpływa to na nasze ciało i psychikę. Bardzo profesjonalne podejście.

Paweł

Szczerze polecam panią Asię! Miła pani dietetyk, która bardzo wnikliwie przerowadzila ze mną wywiad, zrobiła analizę składu ciała i wyjaśniła, jakie badania należy zrobić przed wprowadzeniem zmian w moim sposobie żywienia. Wywiad był rzetelny i w bardzo przystępny sposób wyjaśnione zagadnienia, które nie są proste do zrozumienia dla takiego laika jak ja. Polecam!

Agnieszka

Pani Asia to dietetyk z dużym zaangażowaniem i z super podejściem do pacjenta. Dostałam dietę dopasowaną do moich smaków, po której czuję się świetnie. Polecam!

Aleksandra