Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Joanna Brzeska

Joanna Brzeska: Psychoterapia Online
Joanna Brzeska
Psycholog, Arteterapeuta
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem w trakcie studiów z psychoterapii organizowanych przez Medyczne Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ CM, a także studiów doktoranckich skoncentrowanych wokół tematu zdrowienia osób z doświadczeniem choroby psychicznej. Ukończyłam pierwszy poziom szkolenia z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i kursu z Integracyjnej Psychoterapii Humanistycznej i Arteterapii (Instituto Nacional de Psicoterapia Humanista y Arteterapia). Interesuję się arteterapią, rozwojem osobistym, przebiegiem procesu żałoby oraz praktyką samowspółczucia. Doświadczenie zdobywałam na oddziale psychiatrycznym dzieci i młodzieży, na oddziale zaburzeń osobowości, w klinice osób z zaburzeniami odżywiania, w fundacji pomagającej osobom w stanie terminalnym, w telefonie zaufania, a obecnie w Katedrze Psychoterapii UJ. Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności emocjonalnych, chcących lepiej poznać siebie i zdefiniować swoje cele życiowe. Bliski jest mi również temat emigracji. W mojej pracy staram się z zaciekawieniem i życzliwością towarzyszyć drugiej osobie w poznawaniu siebie i dochodzeniu do najlepszego dla niej rozwiązania. Udzielam konsultacji psychologicznych i psychoedukacyjnych, służących samopoznaniu i rozwojowi osobistemu oraz wsparciu w sytuacjach trudnych. Posługuję się biegle językiem hiszpańskim.

✔ Polski ✔ Español

Specialty Psycholog, Arteterapeuta
Work Days

 

Nazywam się María del Mar, uczestniczyłam w warsztatach samowspółczucia dla opiekunów prowadzonych przez Panią Joannę i spotkałam się z czymś naprawdę wyjątkowym, czego nigdy nie zapomnę. To było coś więcej niż zwykłe warsztaty z ich treścią i teorią. Każde ćwiczenie sprawiało mi przyjemność, ponieważ było jak balsam dla naszej duszy, wcielaliśmy w życie teorię, którą nam Pani przekazała i nauczyła nas kochać siebie, odkrywać nasze potrzeby i na nie odpowiadać. Każdy dzień, w którym się spotykaliśmy, był darem. Staliśmy się na nowo małymi dziećmi, bez uprzedzeń, i nauczyliśmy się otrzymywać, a także dawać i obdarowywać jako opiekunowie. Było to dla mnie magiczne, ponieważ stwarzało atmosferę wspólnoty, radości, wszyscy byliśmy jakby jednością. Pani Joanna jest wspaniałą osobą, moje doświadczenia z tych miesięcy warsztatów są niezwykle miłe. Wiedziała, jak dotrzeć do każdego zakątka naszego serca, bez żadnego wysiłku, jej miłość, pisana wielkimi literami, i jej hojna zdolność do dawania są tak samo cenne jak jej wiedza o wszystkim, czego nas uczyła. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy mogą potrzebować pomocy psychologicznej.

María del Mar Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Joanno, warsztaty samowspółczucia pomogły mi lepiej skupić się na moim życiu, głębiej analizować pytania, które sobie zadaję, lepiej skupić się na moich relacjach z innymi. Bardzo interesujące było dla mnie to, że uczestnicy mieli różne cechy, ponieważ różnorodność uczestników jest wzbogacająca. Pani umiejętność pobudzania wszystkich do działania wniosła bardzo wiele. Jako psycholog jest Pani bardzo głęboka i szczera w swoim nastawieniu wobec drugiego człowieka. Prawda jest taka, że bardzo miło wspominam wspólnie spędzone chwile podczas warsztatów. Jestem Pani za to bardzo wdzięczny i z przyjemnością o tym mówię.

Paco Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane