Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: [email protected]
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Jakub Skrzypek

Jakub Skrzypek: Psychoterapia Online
Jakub Skrzypek
Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Prowadzę terapię osób mających problemy w sferze seksualnej, psychoterapię indywidualną, terapię par a także psychoterapię osób, które doświadczyły traumatycznych przeżyć. Wspieram ludzi mających trudności osobowościowe, problemy w tworzeniu bliskich i intymnych relacji czy doświadczających poczucia braku celu i sensu życia. Skutecznie pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami seksualnymi, m.in. z uzależnieniem od seksu i pornografii, ale także zgłaszającym się z problemami psychosomatycznymi, ze stresem oraz przeżywającym kryzys osobisty. Pomagam moim pacjentom w sytuacjach związanych z traumą rozwojową, relacyjną czy też powstałą w wyniku stresu pourazowego (PTSD), w tym molestowania seksualnego, gwałtów, stresu okołoporodowego i zaburzeń związanych z chorobami onkologicznymi. Jestem magistrem psychologii (specjalność: psychologia kliniczna i osobowości), psychoterapeutą psychodynamicznym TFP i dyplomowanym seksuologiem. W celu uzupełnienia swoich kompetencji zawodowych i osiągnięciu holistycznego podejścia do problemów pacjenta, ukończyłem także studia podyplomowe na kierunkach: terapia rodzin i par, psychotraumatologia, psychoonkologia, psychologia zdrowia i psychodietetyka. W warunkach dających poczucie bezpieczeństwa i psychicznego komfortu, zachęcam pacjenta do swobodnego dzielenia się swoimi myślami, fantazjami i skojarzeniami, dając przy tym szczególne przyzwolenie na wprowadzanie treści wstydliwych, skrywanych w codziennym życiu. Osoby i pary LGBTQ+ mogą czuć się u mnie bezpiecznie. Podczas konsultacji omawiam możliwość pomocy, wybieram i proponuje właściwą procedurę. Dzięki szerokiemu spektrum wykorzystywanych metod, mogę zalecić każdemu pacjentowi najbardziej odpowiedni dla niego rodzaj terapii. Pracuję, między innymi, w oparciu o podejście psychodynamiczne. Jestem także wykładowcą akademickim w Instytucie Psychologii WSH w Sosnowcu. Zajmuję się ponadto badaniami i publikacjami naukowymi z dziedziny psychologii. W 2022 roku cztery publikacje, których jestem współautorem, zostały opublikowane na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, w monografii naukowej pt. „Zdrowie Kobiety w Ujęciu Interdyscyplinarnym, cz. 2”. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Kompetencje poszerzam w pracy na oddziale psychiatrii dla dorosłych z zaburzeniami psychicznymi. Pracuję z młodzieżą od ukończonego 15. rż. Moją pracę poddaję regularnej superwizji a jej celem jest poprawa funkcjonowania pacjentów i ich samopoczucia na każdym etapie życia.
Specialty Psycholog, Psychoterapeuta, Seksuolog, Terapeuta Par
Work Days

 

Z całego serca rekomenduję Pana Jakuba. Jest osobąbardzo profejsonalną i kompetentną. Stworzona przez niego atmosfera już przy pierwszym spotkaniu pozwoliła mi na niczym nieskrępowaną rozmowę. Zadawane przez niego pytania, a także wysuwane wnioski i spostrzeżenia są czasami bardzo ciężkie do zaakceptowania, ale nadzwyczaj trafne i rzeczowe. Sposób prowadzenia terapii spowodował, że poznałam i odkryłam siebie na nowo, poukładałem swoje życie psychiczne, a także funkcjonowanie społeczne. Polecam !!!.

Anna Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardo konkretny terapeuta potrafi sluchać czuc zaangażowanie . Zadaje bardzo celne pytania i czułem się bezpiecznie.

3 czerwca 2022 Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane