Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Jakub Skrzypek

Jakub Skrzypek: Psychoterapia Online
Jakub Skrzypek
Psychoterapeuta, Seksuolog, Psychotraumatolog, Terapeuta Par
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychoterapeutą psychodynamicznym, ukończyłem także studia z seksuologii i psychotraumatologii. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, terapię osób mających problemy w sferze seksualnej, a także psychoterapię osób, które doświadczyły traumatycznych przeżyć. Pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami psychosomatycznymi, stresem, przeżywającymi kryzys osobisty, a także mającym trudności w tworzeniu bliskich i intymnych relacji. Wspieram klientów w sytuacji doświadczeń i zaburzeń związanych z traumą rozwojową, relacyjną, a także powstałą w wyniku stresu pourazowego (PTSD), w tym stresu okołoporodowego i związanego z chorobami onkologicznymi. Terapię prowadzę w nurcie psychodynamicznym, w oparciu o relację terapeutyczną rozumianą jako silną, zaakceptowaną obustronnie więź między pacjentem, a mną. W warunkach dających poczucie bezpieczeństwa i psychicznego komfortu, zachęcam pacjenta do swobodnego dzielenia się swoimi myślami, fantazjami i skojarzeniami, uzyskując szczególne przyzwolenie na wprowadzanie treści wstydliwych, skrywanych w codziennym życiu. Moje kompetencję poszerzam w pracy na oddziale psychiatrii dla dorosłych z zaburzeniami psychicznymi. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Pracę swoją podaje regularnej superwizji.
Specialty Psychoterapeuta, Seksuolog, Psychotraumatolog, Terapeuta Par
Work Days

 

Z całego serca rekomenduję Pana Jakuba. Jest osobąbardzo profejsonalną i kompetentną. Stworzona przez niego atmosfera już przy pierwszym spotkaniu pozwoliła mi na niczym nieskrępowaną rozmowę. Zadawane przez niego pytania, a także wysuwane wnioski i spostrzeżenia są czasami bardzo ciężkie do zaakceptowania, ale nadzwyczaj trafne i rzeczowe. Sposób prowadzenia terapii spowodował, że poznałam i odkryłam siebie na nowo, poukładałem swoje życie psychiczne, a także funkcjonowanie społeczne. Polecam !!!.

Anna Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardo konkretny terapeuta potrafi sluchać czuc zaangażowanie . Zadaje bardzo celne pytania i czułem się bezpiecznie.

3 czerwca 2022 Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane