Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Arisa Jaz

Arisa Jaz: Psychoterapia Online
Arisa Jaz
Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia), Arteterapeuta
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychoterapeutką Gestalt a także arteterapeutką. Od kilku lat pracuję w swoim gabinecie stacjonarnie i online. Pomagam osobom borykającym się z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi oraz depresyjnymi. Moi Klienci często określają siebie jako żyjących w stresie i ciągłym napięciu; jako nieśmiałych i wycofanych społecznie oraz o niskim poczuciu własnej wartości. Wśród nich są osoby zagubione w świecie, borykające się z problemami komunikacyjnymi i relacyjnymi, nierozumiejące swoich emocji oraz zachowań i działań, jakie podejmują. Pracuję indywidualnie jak również z parami. Oprócz szkoły Gestalt, wykorzystuję metody arteterapeutyczne oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Opieram się też na elementach pracy z ciałem, ruchem i oddechem. Ukończyłam arteterapię na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu a swoje umiejętności psychoterapeutyczne rozwijam w Instytucie Gestalt w Krakowie. Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczny EAGT (Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt). Regularnie korzystam z superwizji, która wzbogaca mój warsztat zawodowy i jest ważnym wsparciem w pracy z Klientem.
Specialty Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia), Arteterapeuta
Work Days

 

Podczas terapii Pani Arisa jest bardzo ciepła i akceptująca. Czuję, że to ciepło pozwoliło zbudować bardzo bezpieczną relację z Terapeutką, która znacząco ułatwia dzielenie się trudnymi doświadczeniami. Pani Arisa pomaga mi zrozumieć i zaakceptować siebie, odnaleźć swoje mocne strony. Podczas terapii udało mi się spojrzeć na swoje życie, nawyki i zachowania w zupełnie nowy sposób ułatwający wprowadzanie pozytywnych zmian. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej pracy. Pani Arisa potrafi bardzo uważnie słuchać i nigdy nie gubi wątku nawet kiedy ja sama nie wiem już o czym mówię. Potrafi doskonale odnaleźć w moich wypowiedziach to co jest na prawdę ważne i wykorzystać swoje obserwacje aby pomóc mi rozwiązywać kolejne problemy i zagwostki. I do tego wszystkiego ma bardzo przytulny gabinet. Bardzo polecam pracę z Panią Arisą!

Kamila Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Pani Arisa to bardzo mądra i rozumiejąca kobieta. Poczułam się zrozumiana i ważna. Dzięki pani Arisie coraz lepiej rozumiem siebie i jest mi trochę łatwiej żyć. Bardzo polecam sesje z panią Arisą.

Agnieszka Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Nie wiedziałem co z sobą zrobić. Nie będę opisywał szczegółów, ale całe moje życie posypało się, straciłem wiarę i szacunek do siebie. Przełomem była niełatwa decyzja pomocy u specjalisty. Trafiłem do pani Arisy. Przed pierwsza rozmową chciałem uciec. Niepotrzebnie. Nie mogłem trafić lepiej. dziś wychodzę na prostą. Dziękuję.

Jacek Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane