Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Agata Pawlik

Agata Pawlik: Psychoterapia Łódź
Agata Pawlik
Psycholog, Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia)
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz konsultacje psychologiczne osób dorosłych oraz młodzieży. Pomagam osobom zmagającym się z kryzysami życiowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami emocjonalnymi oraz zaburzeniami osobowości. Swoje doświadczenie w pracy zdobywałam pracując jako psycholog oraz psychoterapeuta w gabinecie z pacjentami indywidualnymi, na stażu w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu oraz na Oddziale Psychiatrycznym dla Młodzieży w Centrum Neuropsychiatrii NEUROMED we Wrocławiu. Prowadzę psychoterapię w nurcie psychodynamicznym – skoncentrowanym na przeniesieniu. Celem jest sprawienie, aby osoby zmagające się z trudnościami nauczyły się stabilniej i bardziej realistycznie przeżywać uczucia dotyczące relacji z innymi. W swoich działaniach kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty i psychologa. W pracy z pacjentem najważniejsze są dla mnie profesjonalizm oraz stworzenie bezpiecznej przestrzeni w której będę mogła podejść do każdej osoby indywidualnie.

✔ Polski ✔ English

Specialty Psycholog, Psychoterapeuta (w trakcie szkolenia)
Work Days

 

Pani Agata jest bardzo empatyczną osobą i ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Na wizytach czułem się bardzo swobodnie, mój problem został wysłuchany i nie czułem się podczas ani jednej rozmowy oceniany przez Panią Agatę. Szczegółowo wytłumaczyła mi mój problem i jak powinienem sobie z nim radzić. Z całego serca polecam Panią mgr Pawlik.

M.O Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Świetna specjalistka, wspaniałe, profesjonalne podejście do pacjenta. Nie mogłam lepiej trafić żeby rozpocząć terapię i zmiany w życiu.

Joanna Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Ms. Pawlik explained she had a method of work and that it would take time, but she also adapted as I needed during our sessions. She took her time to learn about me and my life, and over time questioned some topics on my life I mentioned to ensure she has good understanding of me and my situation. Mental health is the hardest to heal and you need someone who will take to the time to get to know you, who you are, how you operate, and what you believe. She takes this time at the start, so if you are upfront and honest with yourself from day 1 this will progress so she can progress for you. The longer you take to be open with yourself, it’s going to delay the work on yourself. I myself have a lot of work to do and am very happy to have Ms Pawliks support over the coming months. Be patient with yourself on your journey, it’s not one that comes in days but weeks months and for some years. PS her English is excellent

K Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Korzystałem z terapii wsparciowej. Pani Agata to bardzo miła, sympatyczna osoba, potrafi prowadzić rozmowę. Zwraca uwagę na różne szczegóły, daje nad nimi do myślenia. Przed sesjami bywało, że nie wiedziałem, czy mam cokolwiek do powiedzenia, w trakcie czasami mi brakowało czasu, bo kolejne zagadnienia pojawiały się do omówienia, właśnie dzięki pani Agacie. Pani Agata odznacza się otwartością i tolerancją - teoretycznie psycholog takimi cechami powinien się charakteryzować, ale różnie bywa - w gabinecie już po pierwszej wizycie poczułem się swobodnie.

a Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane