Psychoterapia, psychologia, terapia par i małżeństw, seksuologia oraz inne specjalności dostępne w formie stacjonarnej oraz online.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Łódź

ul. Piramowicza 7 lok. 1, 90-254 Łódź

Wejście:
brama, frontowa oficyna.

Email: kontakt@strefapsychoterapia.pl
Phone: +48 690 015 002

Image Alt

Agata Dzieciątkowska

Agata Dzieciątkowska: Psychoterapia Łódź
Agata Dzieciątkowska
Psycholog
Book appointment
We are here for you.
Book appointment
Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Psychologia oraz specjalistą psychoterapii uzależnień (w trakcie Certyfikacji przez Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom) w szkole Psychoterapii Vis Salutis. W obszarze moich zainteresowań mieści się praca z osobami, które zmagają się z chorobą alkoholową, chorobą narkomanii, i osobami które zmagają się ze współistniejącymi zaburzeniami tj. trudnościami w nazywaniu i regulowaniu emocji, kryzysem wartości, niską samooceną. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując ze Stowarzyszeniem MONAR – Klub Profilaktyki Środowiskowej „Nie Nuda”, gdzie współprowadziłam terapię zajęciową dla dzieci i młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Przez długi czas zajmowałam się też pracą z kandydatami na Rodziców Zastępczych i Adopcyjnych oraz prowadziłam oddziaływania psychokorekcyjne z Rodzinami Naturalnymi na rzecz powrotu dzieci umieszczonych interwencyjnie w Domu Dziecka. Większość mego dotychczasowego życia zawodowego spędziłam w sektorze pomocowym, świadcząc wsparcie rodzinom, dzieciom i dorosłym w kryzysie. W pracy zawodowej korzystam z metod integracyjnych. Staram się indywidualizować proces terapeutyczny do rodzaju problemu, jego zaawansowania, czy wieku osoby, która się do mnie zgłasza. Podczas indywidualnych spotkań dbam o atmosferę wzajemnego szacunku, zaufania. Systematycznie rozwijam i doskonalę kompetencje własne oraz zawodowe uczestnicząc w różnych szkoleniach specjalistycznych. W swojej pracy wyznaję zasadę: „Siła człowieka nie polega na tym, że nigdy nie upada, ale na tym, że potrafi się podnieść” - Konfucjusz
Specialty Psycholog
Work Days

 

Pani Agata pomogła mi w podjęciu trudnych decyzji. Dzięki jej wsparciu uwierzyłam, że mogę jeszcze zawalczyć o siebie i o swoje dzieci. Pani Agata bardzo mi pomogła, bo nie oceniała moich decyzji z przeszłości tylko zaakceptowała mnie i mój bagaż doświadczeń.

Sylwia R. 38 l. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Bardzo polecam spotkania z Panią Agatą. Jest bardzo zaangażowana w niesienie pomocy. Pomaga mi "stanąć na nogach" i uporać się z trudną historią mojej rodziny. Teraz patrzę na przyszłość w kolorowych barwach. Polecam tego specjalistę.

Nikola A. 19 l. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane

Gorąco polecam współpracę z panią Agatą! Ponieważ jestem dorosłą córką alkoholika, która od ponad dwudziestu lat bierze udział w różnego rodzaju terapiach, warsztatach czy grupach pomocowych, spotkałam na swojej drodze wielu psychologów, terapeutów i trenerów. Ale to dopiero pani Agata zwróciła mi uwagę na tematy kluczowe w moje pracy nad samą sobą. Jest skarbnicą wiedzy, a do pracy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem, wręcz pasją! Zawsze empatyczna i wsłuchana w drugiego człowieka, daje ogromną przestrzeń i wsparcie. Dodatkowo to najbardziej oczytana ze znanych mi osób ( nie tylko psychologów), a ilość poleconych przez Nią pozycji literackich zaskutkowała napływem ogromnej wiedzy i przemyśleń na wielu nowych płaszczyznach. Cudowna, ciepła, oddana osoba! Polecam!

A.R. Wszystkie prezentowane opinie są zweryfikowane